Для авторів

Відповіді на часто задавані запитання

Чи надаєте книгам ISBN номера?

Так, надаємо. Але тільки тим книгам, які ми самі друкуємо.

В якому вигляді необхідно надавати матеріали для видання?

В рукописному або електронному виглядах.

Чи можна надавати видавництву паперові фотографії з їх подальшим поверненням, чи не пропадуть вони?

При отриманні рукописів або фотографій інших графічних зображень заключаємо договір на додрукарську підготовку, де вказується кількість матеріалів і права на їх використання.

Чи може книга видаватись в авторській редакції?

Так, звичайно.

Чи надаєте ви послуги редагування та художнього оформлення?

Так, надаємо.

Як визначити розмір книги?

Є стандарти видань (фізичні розміри), але Ви можете вибрати розмір самі, заглянувши у власну бібліотеку, книгарню, або приїхати у видавництво.

Чи можемо побачити вигляд видання перед друком накладу?

Перед друком накладу ми готуємо сигнальний примірник, який є максимально схожий на примірник з накладу. Просто друкуємо цей примірник на цифровому пристрої, а палітурні роботи і матеріал (папір, картон, ламінація...) - такі ж, як і в накладі.Без підпису замовника "До друку" - книга не друкується.

Чи зобов'язане видавництво відправляти книги з накладу по бібліотеках?

З кожного накладу ми відправляємо від 4 до 11 примірників згідно зі списком обов'язкових примірників видань. Кількість залежить від накладу та виду видань.

Є зверстана і відредагована книга. В якому форматі краще подавати файл?

Найкраще - посторінковий *.pdf - формат.

Які повинні бути зображення для друку?

Якщо кольорові зображення - модель кольору CMYK, чорно-білі - Grey.Якщо не маєте їх в такому вигляді, не турбуйтесь - у видавництві це зроблять з тих зображень, які Ви пришлете.

Як і коли можливо зорієнтуватись по вартості видання?

Якщо Ви маєте тільки набраний текст, або рукопис, то про кінцеву вартість видання можна буде дізнатися тільки після верстки, коли буде зрозумілою кількість сторінок в книзі, наявністю кольорових або чорно-білих зображень, Ви визначитесь з папером, палітуркою і т.д. Орієнтовно, знаючи формат (розмір видання), по стандартним розмірам книги - ціну можна дізнатись у видавництві.

Від чого залежить термін видання книги?

Безпосередньо виготовлення накладу - залежить від об'єму книги та складності робіт. Наклади книг в 1000 прим. з м'якою палітуркою на 100 сторінок виготовляються в середньому до 10 робочих днів в плановому порядку. Але цей термін відраховується від дати узгодження електронної версії видання і підпису "ДО ДРУКУ" сигнального примірника. Як правило, додрукурська підготовка займає набагато більше часу.

Речі, які варто знати про своє майбутнє видання

Яким ви бачите майбутнє своєї книги?

Ви бачите свою книгу в книгарнях, або це наклад для близьких і друзів. Це книа, на якій Ви хочете заробити чи побудувати бізнес, або це книга для самоствердження. В загальному Ви повинні уявляти подальшу долю свого видання.

Чи маєте ви цифрову версію вашої книги?

Для того, щоб ваше видання надрукувати – його спершу потрібно оцифрувати. Ми можемо вам допомогти з оцифруванням вашої книги, або Ви можете зробити це самостійно, чи за допомогою дітей, друзів, знайомих.

Чи перевіряєте ви запропонований вам рукопис на предмет правопису?

Для того, щоб ваше видання було цікаво та грамотно написано – його обов’язково потрібно вичитати на наявність орфографічних, та граматичних помилок. У нас на видавництві є професійний редактор, який може допомогти з вичиткою Вашого видання.

Якого розміру має бути ваша книга?

Перед зверненням у видавництво також важливо знати, формат Вашого видання, якість паперу, тип обкладинки (тверда чи м’яка). Прикинути формат Вашої книги можна оглянувши власну бібліотеку, чи пройтись по книгарням.

Чи передбачаєтья певне художнє оформлення вашого видання?

Варто завчасно розуміти чи передбачено у вашому виданні художнє оформлення. Можливо ще на етапі верстки книги Вам знадобиться професійний ілюстратор, який доповнить візуальною складовою Ваше видання. Або-ж для вашого видання буде достатньо малюнків ваших дітей чи онуків.

Уточнити вартість вашого видання

У формі, вкажіть дані вашого бажаного видання, ми підрахуємо його вартість, та в’яжемось з вами ближчим часом:

Дякуємо, ваше повідомлення успішно надіслано!
Ми з вами зв’яжемось ближчим часом
Щось пішло не так. Переконайтесь, що всі поля заповнені коректно